Загрузка

Перець кайенский мелений

Відкласти
Артикул: 957980998

    Кайенский перець є однією з найбільш гострих прянощів в світі, і названий на честь дуже пекучих чилі, зростаючих в окрузі річки Кайєн у французькій Гвіані. В даний час найбільшими виробниками кайенского перцю є Західна Африка, Мексика, Бразилія, Колумбія, Каліфорнія, Гвіана, В'єтнам, Індія і Китай. А батьківщиною вважається тропічна Америка. Так, першими європейцями, які познайомилися з кайенским перцем, були Колумб і його команда, які вирушили досліджувати Західну Індію.

    Багато народів, особливо народи Південної Америки та Китаю, зберігають історію використання кайенского перцю (чилі) в лікувальних і кулінарних цілях.

Застосування в кулінарії

  • Кайенский перець в європейкою кухні додають сир і страви з яєць, в мексиканській — в фахитас, тако і бурітто, в індійській — в каррі і рагу, в італійській — до пасти і запіканки.
  • Його використовують у кулінарних виробах і в хлібобулочному виробництві.
  • З меленого перцю кайенского роблять салатні заправки, соуси, маринади і навіть додають в мармелад і шоколад. Використовують при приготуванні м'яса, курки і риби, гуакамоле і хумуса, посипають страви з бобових і цільно зернових круп.
  • Часто можна зустріти смак перцю в солоному печиво і горіхи, сирних паличках і попрокне.
Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок