Загрузка

Ваніль в стручках 13-15 см 1 шт

Відкласти
Артикул: 1151383046
70 грн.

Ваніль --сама топка пряність, що має світове значення.
У народній медицині ваніль застосовується при лихоманці, хлорозі, розладі нервової системи, психічних захворюваннях, сонливості., ревматизмі. Цілиться як засіб, що збуджує і стимулює м'язову діяльність.
Використовуються маленькі насіння всередині стручка. Вони надають стравам насичений аромат і плямистість. Часто стручок спочатку підігрівають до теплої рідини, щоб його легше було відкрити, але навіть сухий стручок легко розрізається вздовж гострим ножем. З відкритого стручка можна вискобліть насіння. Стручок можна перемолоти.

Чим хороша справжня ваніль і в чому відмінність від ваніліну? Вона є однією з найдорожчих прянощів у всьому світі внаслідок складного і тривалого технологічного процесу обробки та складності вирощування. Це спонукало до синтезу ваніліну - її штучного замінника. Але ваніль ваніллю, а замінник це замінник, і повністю повторити тонкість і стійкість справжньої ванілі так і не вдалося — через наявність мінорних компонентів запаху обумовлених гелиотропином та іншими компонентами ефірної олії ванілі.

В стручках ванілі міститься близько 25% цукрів, 15% жиру, 30% целюлози і 6% мінеральних речовин. Вміст води досить високо – 35%.

Среди всех пряностей ваниль отчасти из-за своей цены отчасти из-за свойств занимает привилегированное место. Натуральная ваниль идёт на ароматизацию только самых дорогих кондитерских изделий и сладких блюд. В частности шоколада и какаосодержащих продуктов бисквитов и изделий из бисквитного теста кремов пломбиров ореховых печений. В рецептуре других сладких блюд (компотов желе муссов суфле парфе пудингов творожных паст некоторых видов варений) чаще используют ванилин хотя при этом теряется часть ароматических свойств готового изделия.

У вироби піддаються тепловій обробці ваніль вводять або безпосередньо перед нею (в тісто) або відразу після поки страва ще не охололо (в пудинги суфле компоти, варення тощо). У холодні страви (сирні пасти) після приготування. У вироби вимагають просочення (бісквіти торти) ваніль вводять у вигляді ванільного сиропу вже після випічки.

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок