Загрузка

Суміш спецій «Балтійська»

Відкласти
Артикул: 1486844322
48 грн.53 грн.
10%
Економія

Застосовуються під час виробництва пресервів пряного посолу зі скумбрії, ставриди, сардин, оселедця, мойви, кільки та інших.

  • забезпечують високу технологічність під час виробництва продукту;
  • виключають можливі помилки у складанні дозування спецій;
  • мають консервуючі властивості;
  • надають насичений смак та аромат.

Спосіб застосування

  1. Для приготування пресервів використовують свіжу або слабосолону рибу: - при приготуванні пресервів із свіжої риби її ретельно промивають у проточній воді з температурою не вище 15ºС, сортують за розмірами; - при виготовленні пресервів із солоного напівфабрикату рибу, ретельно промивають у 6-8%-ному сольовому розчині; - якщо використовується морожена риба, її розморожують проточною водою до температури -1ºС і обробляють, потім промивають.
  2. Суміш спецій змішують із сіллю.
  3. Рибу укладають у банки рядами - нижній ряд спинками вниз, всі наступні ряди - спинками вгору. Кожен ряд риби пересипається пряно-сольовою сумішшю. На пересипку витрачається 3/5 порції. 1/5 частина суміші висипається на дно банки та 1/5 частина висипається на верхній ряд риби. Банки заливають кип'яченою та охолодженою водою з температурою не вище 8°С. Наповнені банки закупорюються.
  4. Наповнені банки витримують 8-10 год для утворення тузлука та опади. Потім їх накривають кришками та закочують. Банки витирають насухо, укладають у ящики денцями догори і направляють на дозрівання за нормальної температури 2ºС. Для кращого дозрівання ящики перевертають через 2-3 доби та після закінчення 7-10 діб.
  5. Для правильного та поступового дозрівання пресерви необхідно зберігати протягом місяця при температурі 0-2ºС, а потім при температурі 4-5ºС.

Склад суміші спецій: гвоздика, кориця, перець чорний, лавровий лист та ін.

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок