Загрузка

Сумах подрібнений

Відкласти
Артикул: 957980990

Сумах - чагарники або невеликі дерева, що можуть досягати висоти 1-10 метрів. Листки розташовані по спіралі. Квіти в щільних мітелках; кожна квітка дуже маленька, зелена, молочно-біла або червона, з п'ятьма пелюстками. Плоди утворюють щільні скупчення червонуватих кистнянок.

Сумах практично універсальний і в різних культурах знайшов своє вдале застосування – від готування до консервування. Серед поширених східних приправ суми входить в першу п'ятірку. Так, в Ірані і Туреччині прийнято посипати меленим суммахом рисові закуски, а в Єгипті, Сирії та Лівані червоні ягоди заварюють і приправляють отриманим відваром м'ясні та овочеві страви.

Сумах можна зустріти в салатах і маринадах, він відмінно підходить до м'яса, риби або птиці, нерідко додається у страви, де використовуються боби і крупи. Щоб надати пікантності гороховим супів або хумусу (східної закуски з нутового пюре), необхідно додати трохи суммаха. Ще одне цікаве страву, де потрібен суми – це соус з йогурту або кефіру, який традиційно супроводжує м'ясо, приготоване на мангалі або грилі.

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок