Загрузка

Середземноморська суміш

Відкласти
Артикул: 1483312159202
25 грн.28 грн.
10%
Економія

Прянощі з середземноморської області поширилися по всій Європі, перш за все завдяки Карлу Великому, який пізнав їх значення під час своїх численних військових походів, а в 812 р придбані в цій області знання об'єднав у своєрідній інструкції, призначеної для королівського керуючого. Інструкція містила перелік 74 різних трав, які монарх повелів вирощувати в імператорських садах. Цей список зберігся як частина його знаменитої рукописи «Capitulare de villis». З прянощів в ньому фігурують пажитник, або «грецьке сіно», шавлія, римський тмин, розмарин, звичайний кмин, естрагон, аніс, петрушка, селера, цибуля, шніт-цибуля, або цибуля-різанець, любисток, кріп, фенхель, чебрець і чорна гірчиця.

Використання в кулінарії

Середземноморські трави використовуються для додання смаку овочевим стравам, пасті, піці, рагу, омлету, м'ясу птиці та риби. Її рекомендують закладати незадовго до приготування страви.

Щоб аромат ефірних масел розкрився в повній мірі, суміш потрібно розтерти в ступі або пом'яти пальцями.

Колись давно багато хто з цих трав використовували в лікарських цілях. Зараз же, додаючи приправу в їжу, в невеликих кількостях, можна отримати бадьорість, зміцнення імунітету і просто гарний настрій. Деякі складові суміші вважаються сильними афродизіаками, як часник, базилік і чебрець. Тому страви з середземноморської сумішшю в складі відмінно підійдуть для романтичної вечері при свічках.

Склад суміші пряних трав: майоран, петрушка, чабер, кріп, коріандр і ін.

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок