Загрузка

Фосфат (для ковбас)

Відкласти
Артикул: 1009689626

Триполіфосфат натрію (Е451) - (трифосфат натрію, натрийтрифосфат) є сіллю триполифосфорной кислоти у вигляді білої розсипчастою порошкоподібної або гранульованої маси. В якісному продукті відсутні відрізняються від основного кольору домішки, вкраплення, а також великі конгломерати. Випуск здійснюється в двох різновидах – харчовий (добавка Е451) і технічної. Отримання можливо при термообробці ортофосфорної кислоти і з триметафосфата натрію.

Виступає регулятором кислотного рівня, стабілізатором, антиокислителем, цветофиксатором, текстуратором, улучшителем борошна і хліба, образователем комплексів, емульгатором та синергістом антиоксидантів. Часто використовується разом з іншими фосфатами і цитратами, але самостійне задіяння – не виняток. Походження – синтетичне. Небезпека для здоров'я людини відсутня.

Добавка до їжі Е451 знаходить застосування, насамперед, у м'ясо-молочній галузі. У формі гексагідрату її задіють при створенні консервів з м'яса і риби, а також продуктів, що піддаються швидкому заморожуванні. Зважаючи лужної реакції збільшується кислотність м'ясного і рибного сировини, а також і його властивості білків зв'язувати вологу. При виготовленні плавленого сиру триполіфосфат натрію допомагає розчиняти білки. Бере участь у створенні інших видів сирів, вершків, згущеного молока, молока (стерилізованого і пастеризованого), морозива, масла, лимонної кислоти і т. д. З його участю виробляють рибний фарш, збиті яєчні омлетные заготівлі та ряд інших продуктів з яєць і риби. Крім того, з допомогою цього з'єднання консервують ракоподібних, обробляють рибу в свіжому і замороженому вигляді.

Ще один напрямок, де спостерігається активне застосування цієї добавки – створення спец. напоїв для людей, що активно займаються спортом, і безалкогольної питної продукції (на молочній основі, сидрів, чаїв і т. д.).

Часто не обходяться без трифосфату натрію при виготовленні кондитерки (тортів, кексів та інших здобних виробів), харчових декорацій (зокрема, глазурі), макаронів, сухих супів, сиропів і маргарину для бутербродів.

Країна виробник: Польща

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок