Загрузка

Електронний термометр для м'яса зі щупом та таймером (RSLN-25023)

Відкласти
Артикул: 1605298080
370 грн.

Для приготування ідеального стейку потрібне якісне м'ясо, необхідний набір спецій та, зрозуміло, правильне прожарювання.

Є простий спосіб орієнтуватися за часом приготування. Однак, це далеко не найвірніший спосіб. Адже температура готування, товщина та вид м'яса завжди різні, а в рецептах використовується лише орієнтовний час приготування. Через це м'ясо може пересмажитись і втратити соковитість або ще гірше — підгоріти зовні, а всередині залишитися сирим.

Для правильного приготування м'яса рекомендуємо використовувати термометр для м'яса з виносним щупом. З його допомогою якість м'ясних страв, що готуються, вийде на принципово новий рівень.

Яка ж головна перевага такого термометра?

Знання температури усередині! Це і є ключ до ідеальної прожарки м'яса.

Якщо ви знатимете температуру духовки або гриля, то це лише орієнтовний показник. Нас цікавить саме температура всередині м'яса. Саме вона відповідає за готовність, смак та соковитість стейку.

Використовуючи електронний термометр з виносним щупом Ви зможете точно за рецептом приготувати стейк своєї ідеальної прожарки: з скоринкою, «з кров'ю» або простий смачний стейк із середнім прожарюванням.

Ви знатимете, чи готове м'ясо всередині, а це найголовніший показник під час перевірки готовності страви з м'яса.

Кулінарний термометр з виносним щупом так само підійде і для інших рецептів – щуп не боїться ні температури, ні рідини. Його можна використовувати для приготування риби, супів, квасу, випічки з тіста та інших десертів.


Елементи живлення: Батарейка AAA

Діапазон температур: від -50 ° C до 250 ° C

Точність: ±1°C / ±1 %

Одиниці виміру: градуси за Цельсієм, градуси за Фаренгейтом

Довжина щупа: 15 см

Довжина проводу щупу: 1м., знімний, термостійкий

Матеріал: Нержавіюча сталь

Розміри: 7 х 6.5 см

Оснащений магнітом

Відгуки 0
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок