Загрузка

Кориця мелена перший сорт

Відкласти
Артикул: 958699313
195 грн.

Корица - самая популярная классическая пряность, известная с древнейших времен, ее получают из внутренней коры коричного дерева. Существует несколько видов корицы, в зависимости от того, из какого дерева ее изготавливают. Различают цейлонский, китайский, Малабарского, циннамон, или пряную, корицу.

Застосування різних видів кориці вимагає індивідуального підходу, так як відтінки її смаку і запаху впливають на якість готового продукту. Незмінно одне - солодке блюдо кориця ніколи не зіпсує, будь це випічка або напої.

Пряність активно використовується в кулінарії, наприклад, при випіканні хлібобулочних та кондитерських виробів, добре доповнює баранину, свинину та птицю. Її додають у соуси, маринади, джеми, десерти та цілий ряд алкогольних, безалкогольних, гарячих та холодних напоїв. Зберігати її краще саме в паличках у герметичній тарі, адже у меленому вигляді вона досить швидко втрачає аромат.

Справжня цейлонська кориця має більш яскравий, запашний, збуджуючий апетит аромат. У її ніжно-солодкуватому смаковому букеті можна відчути найтонші нюанси цитрусових. Касія більш насичена, терпка, з гостринкою, а її палички мають жорсткі стінки, які дуже важко подрібнити побутовими приладами.

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок