Загрузка

Пажитник мелений Еліт

Відкласти
Артикул: 958699328

Насіння пажитника незамінне для приготування багатьох страв індійської кухні, наприклад, дхала. Молоді пагони використовують як приправу до м'ясних страв і в сироваренні. Входять також до складу суміші приправ хмелі-сунелі та суміші чаман, якою покривають в'ялену м'ясну вирізку - баструму.

У вигляді прянощі використовують в основному насіння, яке підсмажують і подрібнюють. Але в Індії традиційно їдять і листя і ніжні стебла, що не здерев'яніли. Подрібнюючи висушену траву на порошок — додають у козячий «зелений сир». Індійці називають його Шамбала, за назвою міфічної країни, що зберігає найвищі таємниці буддизму та тантризму.

Порошок із підсмаженого насіння має яскравий «горіховий» смак, тому в деяких стравах його можна замінити подрібненим смаженим фундуком. В українській кухні не застосовується, зате індійська та азіатська без нього не обходяться. Як обов'язковий інгредієнт входить до складу каррі (до 15-20%) і чатні, а також з насіння роблять напій, щось на зразок сурогатної кави, з молодої зелені роблять салат. На Кавказі його сміливо включають у "хмелі-сунелі", у Вірменії іноді кулінари додають його в тісто. В Америці ароматизують ром та випічку.

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок