Гірчиця біла ціла
Ця спеція має ніжний і пікантний смак, тому рецептів із білою гірчицею багато. Її можна використовувати в кулінарії в зернах, а також у меленому вигляді.
Насіння гірчиці використовують при консервуванні різних овочів, грибів, риби. Так само додають білу гірчицю в картоплю, страви з білокачанної та червонокачанної капусти, супи, і т.д.
Дуже смачними виходять салати із білою гірчицею.
Молоті зерна білої гірчиці в основному використовують при приготуванні яловичини та свинини, холодних та гарячих підлив.
Зерна гірчиці чудово підходять для панування рибних чи м'ясних продуктів, маринування м'яса.
Невеликий шар зерен цієї приправи послужить якимось захисним покриттям при запіканні будь-яких ніжних товарів.
Велику кількість насіння білої гірчиці використовують у харчовій промисловості для виготовлення сумішей, а також безпосередньо для виготовлення гірчиці.
У кулінарній індустрії гірчиця часто використовується для виробництва різних приправ, які додаються до консервовані гриби і овочі, ніжний і пікантний смак гірчиці білої значно відрізняє її від звичайної. Насіння гірчиці в основному використовуються в супи, фарші, консервовану продукцію, страви з овочів. Гірчичний порошок, використовується в основному для приготування свинини, яловичини, дичини, підлив. Столова гірчиця за своїми якостями значно поступається гірчиці чорної і сизої.
Гірчиця є універсальним крестоцветным рослиною, яке належить до сімейства Brassica так само, як брокколі та цвітна капуста. Насіння гірчиці білої уродженці помірного клімату Європи і були серед перших сільськогосподарських культур у регіоні.
Кілька тисяч років тому гірчицю досить широко культивували в Північній Африці, Азії і Європі. Її не вважали багатопрофільним урожаєм в Північній Америці протягом десятиліть. Але через деякий час і до сьогоднішнього дня білу гірчицю вирощують в 20 країнах по всьому світу — в країнах ЄС, Непалі, Канаді, Україні та Індії.
Гірчиця біла або іноді називають жовтою, має більш м'який смак, зазвичай використовується в підготовці знаменитої американської пасти — жовтої гірчиці.