Загрузка

Суміш спецій "Аджика червона"

Відкласти
Артикул: 1483301086

Суміш прянощів використовують як готову приправу або як пасту до рисових, овочевих, м'ясних страв, а також кладуть у супи після їх готовності. 

Аджика – це приправа, до складу якої входить безліч компонентів, у тому числі прянощів та трав. Ця приправа з'явилася на Кавказі і стала там дуже популярною, а потім її із задоволенням почали використовувати у кухнях багатьох країн. Аджика надає стравам особливого смаку і аромату: гострий, тонкий і солодкувато-гіркий. Колір аджики залежить від її складу: вона може бути коричневою, помаранчевою, червоною або зеленою. У грузинській кухні, як і в кухнях інших народів Кавказу, ця приправа вважається основною і може бути представлена ​​у вигляді порошку або пасти, які додаються до різних страв. Аджикою також називають свіжоприготовлений соус. Аджика з'явилася в Абхазії, і саме це слово означає не що інше, як сіль. Абхази називають аджику «перечною сіллю», або «сіллю, перетертою з чимось» ― залежно від складу приправи.


Склад

Суха аджика включає велику сіль, гострий мелений червоний перець, насіння коріандру, сушений часник, терті волоські горіхи, кріп та хмелі-сунелі. Останній компонент теж є сумішшю - зелений порошок з сухих прянощів, що відрізняється тонким і запашним, але досить сильним ароматом і помірно-гострим смаком; ця суміш широко використовується в грузинській кухні та кухнях інших народів Кавказу. Зазвичай до складу хмелі-сунелі входять коріандр, селера, фенугрек, кріп, петрушка, чабер, базилік, майоран, лавровий лист, м'ята перцева, шафран та червоний перець. Застосування

Практично жодної їжі в Абхазії не готують і не їдять без аджики, що використовується у різних видах. Однак помідорів у справжньому аджику ніколи не було і бути не може: це росіяни вигадали варіант приправи, в якій помідори частково, а іноді майже повністю замінюють перець – так приправа стає менш гострою, але зберігає свій насичений червоний колір. Для отримання пасти в суху аджику додають слабоалкогольний винний оцет або просто порошок розводять теплою водою, додаючи за смаком цукор і сіль. Виходить густа волога кашка; якщо до неї не додають нові компоненти, то аджику називають червоною. Аджику додають не тільки до м'ясних та рибних страв, але й до рису, а також до квасолі, з якої готують лобіо – відому страву грузинської кухні.

Склад суміші спецій: перець червоний солодкий, часник, коріандр, перець червоний пекучий, сіль та ін.

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок