Загрузка

Базилік

Відкласти
Артикул: 976887568

Базилік належить до сімейства м'ятних трав, використовується як приправа до багатьох страв. Свіжий базилік має яскравий аромат, який можна описати як щось середнє між лакричником і гвоздикою. Більшість різновидів базиліка має зелене листя, але існує опал базилік, володіє красивим фіолетовим кольором. Інші види базиліка, такі як лимонний базилік і коричнева базилік, названі так за відповідного аромату.

Вкус базилика слегка горьковатый со сладковатым привкусом. Некоторые виды базилика по запаху напоминают гвоздику или мускатный орех. Свежие и высушенные листья и цветки применяют при приготовлении различных национальных блюд в греческой, французской, итальянской (в частности в блюдах из спагетти и макарон) и закавказской кухнях. Как приправу базилик добавляют в овощные салаты, мясные (свиные котлеты, кнели из печенки) и рыбные блюда, а также для ароматизации овощных консервов, солений и колбасных изделий. 

Він відмінно доповнює всі другі овочеві страви з квасолі, гороху, бобів, томатів, шпинату і квашеної капусти. Кілька свіжих листочків базиліка поміщених в бутель оцту значно покращують його аромат. Такий оцет надає пікантний присмак салатів і білим соусів. Подрібнене листя додають також сир, масло, омлети і салат з крабів. Сушені листя разом з розмарином іноді використовують замість перцю.

Відгуки 0

Переглянуті товари

Базилік
Базилік 20 грн.
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок