Загрузка

Сіль нітритна (для маринадів)

Відкласти
Артикул: 958699333

До складу нитритной солі входить антислеживающий агент (запобігає злипанню частинок і зберігає сипучість), тому створюється ефект вологості продукту.

Нітритна сіль використовується при посолі сировялених ковбас і практично у всіх видах ковбас для створення рожево-червоного кольору.

Нітритна сіль є сумішшю нітриту натрію з кухонною сіллю. Саме ця суміш дозволяє пригнічувати зростання патогенних бактерій, таким чином запобігаючи появі в їжі токсинів ботулізму. Особливо цей факт важливий, якщо ви хочете самостійно зробити в домашніх умовах сиров'ялений м'ясний продукт. При цьому перенасичити їжу нітритом натрію, який, як відомо, у кількостях, що перевищують допустимі норми, є отрутою – неможливо, тому що ваш продукт буде просто пересоленим і ви не зможете його з'їсти.

Разом з тим, застосування цієї суміші в значній мірі допоможе вам поліпшити кінцевий смак продукту, зробивши м'ясний смак більш вираженим, надавши йому аромат шинки. Нітрит натрію проявляє активну антиокислюючу дію по відношенню до жирів, це його властивість допоможе вам збільшити терміни зберігання вашого виробу.

Нитритная сіль - оптимальна і безпечна заміна харчової селітрі.

При дозріванні фаршу і термообробці ковбас масова частка нітриту натрію в готовому вироби зменшується в процесі цветообразования. При використанні нитритной солі, в кінцевому продукті вміст чистого нітриту натрію знижується до 5...10% від внесеного в сирий фарш кількості в складі нитритной солі. Майже весь нітрит натрію розкладається з утворенням нитрозопигментов (рожевого кольору м'яса) і азоту.

Зміст нітриту натрію (NaNO2) в нитритной солі 0,5-0,6%. Це кількість гарантовано заводом-виготовлювачем.

Відгуки 1

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок