Загрузка

Сіль нітритна (для маринадів)

Відкласти
Артикул: 958699333

До складу нитритной солі входить антислеживающий агент (запобігає злипанню частинок і зберігає сипучість), тому створюється ефект вологості продукту.

Нітритна сіль використовується при посолі сировялених ковбас і практично у всіх видах ковбас для створення рожево-червоного кольору.

Нитритная соль представляет собой смесь нитрита натрия с поваренной солью. Именно эта смесь позволяет подавлять рост патогенных бактерий, таким образом, предотвращая появление в пище токсинов ботулизма. Особенно, этот факт важен, если вы хотите самостоятельно сделать в домашних условиях сыровяленый мясной продукт. При этом, перенасытить пищу нитритом натрия, который, как известно, в количествах превышающих допустимые нормы является ядом – невозможно, потому что ваш продукт будет попросту пересоленным и вы не сможете его съесть.

Разом з тим, застосування цієї суміші в значній мірі допоможе вам поліпшити кінцевий смак продукту, зробивши м'ясний смак більш вираженим, надавши йому аромат шинки. Нітрит натрію проявляє активну антиокислюючу дію по відношенню до жирів, це його властивість допоможе вам збільшити терміни зберігання вашого виробу.

Нитритная сіль - оптимальна і безпечна заміна харчової селітрі.

При дозріванні фаршу і термообробці ковбас масова частка нітриту натрію в готовому вироби зменшується в процесі цветообразования. При використанні нитритной солі, в кінцевому продукті вміст чистого нітриту натрію знижується до 5...10% від внесеного в сирий фарш кількості в складі нитритной солі. Майже весь нітрит натрію розкладається з утворенням нитрозопигментов (рожевого кольору м'яса) і азоту.

Зміст нітриту натрію (NaNO2) в нитритной солі 0,4...0,5%. Це кількість гарантовано заводом-виготовлювачем.

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок