Загрузка

Сумах цільний

Відкласти
Артикул: 1110000611
31 грн.

Сумах - чагарники або невеликі дерева, що можуть досягати висоти 1-10 метрів. Листки розташовані по спіралі. Квіти в щільних мітелках; кожна квітка дуже маленька, зелена, молочно-біла або червона, з п'ятьма пелюстками. Плоди утворюють щільні скупчення червонуватих кистнянок.

Суммах практически универсален и в разных культурах нашел свое удачное применение – от готовки до консервирования. Среди распространенных восточных приправ суммах входит в первую пятерку. Так, в Иране и Турции принято посыпать молотым суммахом рисовые закуски, а в Египте, Сирии и Ливане красные ягоды заваривают и приправляют получившимся отваром мясные и овощные яства.

Суммах можна зустріти в салатах і маринадах, він відмінно підходить до м'яса, риби або птиці, нерідко додається у страви, де використовуються боби і крупи. Щоб надати пікантності гороховим супів або хумусу (східної закуски з нутового пюре), необхідно додати трохи суммаха. Ще одне цікаве страву, де потрібен суми – це соус з йогурту або кефіру, який традиційно супроводжує м'ясо, приготоване на мангалі або грилі.

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок