Загрузка

Лавровий лист вищий сорт

Відкласти
Артикул: 1438265179

    Лавровим листом називають листи "лавра благородного", що належать до сімейства Лавру. Його батьківщиною вважаються країни Малої Азії та Середземномор'я. Це одна з найдавніших прянощів, які використовує людина.

Застосування лаврового листа у кулінарії

    Добірне лаврове листя використовується як добавка для надання смаку і аромату. Його додають до супів, тушкованих страв з овочів, м'яса, риби, птиці.

    Дроблене або меле листя використовують для приготування соусів, маринадів і приправ. Він також є основою для приготування Букета Гарні.

    Найчастіше лаврове листя використовують у різних соусах, бульйонах, супах і підливах. Без лаврового листа немислимі маринади та розсоли. Прекрасно поєднується з іншими стравами – м'ясними, овочевими чи рибними. У перші страви лавровий лист кладуть за 5-10 хвилин до готовності, у другі - за 15-20 хвилин. Після приготування страви лавровий лист забирається, тому що може надати страві зайву гіркоту. У соуси рекомендують вводити лавровий порошок.

    Використання: як пряність використовується листя лавра у свіжому та частіше у висушеному вигляді, а також можна зустріти і мелений лавр, але він швидко втрачає свій аромат, тому подрібнювати лавровий лист рекомендують безпосередньо перед вживанням.

    Застосування: Супи та бульйони, заготівлі, соуси, риба, м'ясо, овочі, бобові, птиця

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок