Загрузка

Гірчиця чорна ціла

Відкласти
Артикул: 1139893932

Гірчиця чорна — це однорічна трав'яниста рослини, яке відноситься до роду Капуста, сімейства Капустяні. Насіння – дрібне , круглої форми, червоно-коричневого кольору.

Чорна гірчиця добре росте в помірному кліматі. Країни, які виробляють найбільшу кількість насіння гірчиці в даний час — це Угорщина, Великобританія, Індія, Канада і Сполучені Штати.

Основні три види гірчиці, які є найпопулярнішими: чорна гірчиця (Brassica black), біла гірчиця (Brassica alba) і коричнева гірчиця (Brassica juncea). Чорні насіння гірчиці мають гострий смак, в той час як білі насіння гірчиці, які насправді жовті, є найбільш м'які і використовуються для приготування американської жовтої гірчиці. Коричнева гірчиця, яка насправді темно-жовтого кольору, має різкий пекучий смак і використовується для приготування діжонської гірчиці.

Чорна гірчиця в історії

Насіння гірчиці можна віднести до різних областей: Європа і Азія пов'язана з білим сортом гірчиці, східні райони Середземномор'я – з коричневою гірчицею, передгір'ї Гімалаїв і Близький Схід вважається батьківщиною чорної гірчиці.

Насіння гірчиці згадуються в древніх писаннях на санскриті, починаючи приблизно 5000 років тому. Вони також згадується в Новому Завіті, в якому Царство Небесне порівнюється з гірчичним зерном.

У той час як насіння гірчиці використовувалися для своїх кулінарних властивостей в Стародавній Греції, давнє римляни винайшли пасту з мелених зерен. Лікарі обох цивілізацій, у тому числі батько медицини Гіппократ, використовувати насіння гірчиці потяг пацієнтів.


Чорна (французька) гірчиця у кулінарії.

Насіння чорної гірчиці може бути використане як приправа в різних стравах. Гірчицю можна використовувати як у сирому вигляді, так і можна обсмажити на сковороді. Насіння додає Вашим стравам горіховий присмак і незначну гостроту.

У домашній кулінарії насіння чорної гірчиці додають для ароматизації м'ясних супів, фаршів, страв із капусти, а також для деяких сортів сиру.

Насіння французької гірчиці входять до складу різних приправ і масалов, наприклад, рекомендує приготувати приправу для курки, в склад якої входить тархун, куркума, часник, чорний перець, паприка мелена і чорна гірчиця.

Насіння чорної або французької гірчиці варто зберігати в щільно закритій тарі в прохолодному, темному і сухому місці.

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок