Загрузка

Фенхель

Відкласти
Артикул: 958699331

Фенхель аптечний — багаторічна, пряновкусовое, лікарський і овочева рослина сімейства селерових, вирощується в однорічній або дворічній культурі. Місця походження — Середземномор'я, Південна Європа, Мала Азія. Стародавні греки, індійці, римляни і китайці високо цінували фенхель як прянощі і лікарського засобу. В природних умовах росте в Криму і на Кавказі.

У фенхеля пряный, сладкий запах, похожий на аромат аниса. Вкус – сладковато-острый. Плоды фенхеля использует для приготовления ароматизированной воды, сиропов и лекарственных чаев. Также из фенхеля производят эфирное масло.

В быту используют все растение: плоды, листья, стебли, основания черешков листьев, корни, причём зелень срезают два-три раза за сезон

Як пряність фенхель використовується при приготуванні лікерів, солодких страв: печива, пудингів, різних пирогів. Хороший фенхель в рибі, соусах, супах, компотах, у квашеній капусті, консервованих огірках. Свіжі пагони і листя рослини покращують смак маринадів. Соуси з фенхелю підходять для свинини, холодної риби.

Додають у пироги, печиво, пудинги, блюда з свинини, риби (особливо коропа) і овочів, соуси (майонез, наприклад), супи, хлібобулочні вироби, квашену капусту, мариновані овочі.

Відгуки 0

Переглянуті товари

Фенхель
Фенхель 25 грн.
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок