Загрузка

Шафран кашмірський

Відкласти
Артикул: 1148656197
Характеристики

Вага   —   

Категорія   —   Для кондитерських виробів

320 грн.

Кашмірський шафран, іменований червоним золотом, – рідкісна і дуже корисна спеція, що містить в собі величезну кількість необхідних людському організму речовин. Регулярне його вживання сприяє регенерації клітин печінки, підвищенню імунітету,відмінному самопочуттю і припливу сил.

Справжній кашмірський шафран купити досить складно, так як часто намагаються замінити більш дешевими аналогами.

Оригінальний продукт, що володіє характерним темно-червоним кольором і відмінними смаковими якостями.

Головним чином шафран використовують у кондитерському виробництві, додаючи в печиво, кекси, булочки, солодкі підливи та креми. Своєрідний відтінок надає шафран курячим, м'ясним, рибним, вегетаріанським супам та овочевим, рисовим (плів) другим гарячим стравам, а також кашам. Він добре поєднується з помідорами та спаржею.

На Близькому Сході та в Південній Європі додають у страви з рису, прозорі супи (головним чином через гарний колір), а також для приготування страв з ягнятини, баранини, цвітної капусти. У стравах французької кухні шафран часто використовується для приготування риби (наприклад, знаменита юшка по-марсельськи). У Швеції шафран використовують для фарбування виробів із тіста. Шафран використовується як приправа до рису, дарів моря, соусів і супів, як правило, в середземноморській кухні. Наприклад, він є складовою знаменитої іспанської паельє або італійського різотто.Вага   —   

Категорія   —   Для кондитерських виробів

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок