Загрузка

Колагенова плівка (їстівна) для рулетів FE 400mm

Відкласти
Артикул: 977825583
Характеристики

Цвет   —   Без кольору

Максимальная фракция щепы   —   400мм

Влажность   —   50м

125 грн.

Ширина 40 см

Плівка їстівна, всередині шарів продукту набухає і розварюється в желе, зовні створює міцну оболонку.

Підготовка до використання: розрізати на відрізки 30-40 см (в залежності від бажаної довжини батончиків рулету)

Приблизна маса 1-го сформованного батона - 1,0 ...1,5 кг (залежить від виду і щільності фаршу чи сировини).

Підходить для приготування в мультиварках, хлібопічках, аэрогрилях.

Зберігає соковитість продукту, додає привабливий вигляд, захищає від псування. Дозволяє створювати м'ясні рулети з малюнком спіралі на розрізі, будь включення ( курага, чорнослив, горіхи і прянощі, гриби і сир тощо)

Їстівні плівки виготовляються з чистого яловичого колагену, одержуваного з яловичих шкур. Вони нейтральні в смаковому відношенні, придатні для копчення, істотно полегшують технологію формування шинки, пастроми, рулетів і всіх продуктів. У всіх цих випадках плівка виконує функцію мембрани, формує продукт і забезпечує соковитість і збереження м'яса, паштетів, сиру, риби.

Використання сухої плівки: в суху плівку ідеально формуються сирі солоні шматки м'яса (філе тощо), які призначені для подальшої варіння без копчення. Варіння і запікання може проводитися в каструлях, духових шафах, мультиварках, аэрогрилях. Суху плівку можна укладати безпосередньо перед варінням і копченням у форми для виробництва паштетів без оболонки, сирів та інших продуктів.


Використання зволоженою плівки: у вологу плівку формують сиру солонину, рулети, варене м'ясо і всі види продуктів під сітку. У разі обробки таких продуктів, як філе лосося, їх слід обгортати у вологу плівку до копчення.

Якщо ви хочете коптити вже варені продукти (м'ясо, сири, паштети), їх слід обгортати у вологу плівку. У цьому випадку плівка дуже рівномірно забарвлюється димом.

При виготовленні копченостей і делікатесів в обсипці (з меленого перцю, паприки, сиру тощо), можна змочити зсередини плівку водою, рівномірно розсипати спеції або мелений сир, загорніть в плівку і поставити короткочасної термообробці для щільного прилягання плівки до поверхні продукту (в цьому випадку "обсипання" рельєфно виділиться з-під плівки збереже малюнок "спіралі" на розрізі і не обгорить).

Використання плівок дозволяє продовжувати термін зберігання і реалізації готових виробів завдяки захисту від кисню і обсіменіння мікроорганізмами ззовні.

Цвет   —   Без кольору

Максимальная фракция щепы   —   400мм

Влажность   —   50м

Відгуки 0
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок