Загрузка

Кава по-арабськи з кардамоном

Кава по-арабськи з кардамоном

Смачна кава арабською з кардамоном, всього за 10 хвилин 


ІНГРЕДІЄНТИ 


Мелена кава - 3 чайні ложки

Зелені коробочки кардамону – 4 штуки

Коричневий цукор - 1 чайна ложка 


ПРИГОТУВАННЯ


  1. Коробки кардамону роздавити у ступці або покласти на дошку і роздавити боковою стороною ножа, товкти не потрібно, саме роздавити, щоб вони розкрилися.
  2. Мелену каву вашого улюбленого сорту (кількість кави сильно залежить від того, наскільки міцною ви її п'єте. Може бути як більше, так і менше, ніж зазначено), цукор і злегка роздавлені зерна кардамону насипаємо в турку. Наливаємо туди чисту холодну воду та ставимо на повільний вогонь.
  3. Варіть до закипання, після чого вимкнути вогонь.
  4. Після цього накрийте кавою кришкою, щоб він настоявся.
  5. Через кілька хвилин відфільтруйте каву, щоб видалити коробочки кардамону, і можна приступати до розпиття ароматної кави.


Корисні поради

В оригінальному рецепті і, якщо у вас є час і терпіння, турку потрібно 2–3 рази знімати з вогню, не допускаючи закипання. Якщо ви любитель всього нового і вам набрид класичну каву, то вам варто обов'язково скуштувати каву з різними спеціями. Завдяки їм кожна чашка напою, що бадьорить, може стати унікальною, не схожою на попередню. Кавомани використовують корицю, мускатний горіх, імбир, кардамон, гвоздику і все це у різних поєднаннях та пропорціях. Ті, хто люблять експериментувати, не бояться додавати кмин, бадьян, аніс та чорний перець. Причому, досвідчені фахівці радять купувати спеції виключно в цілому вигляді і перемелювати їх безпосередньо перед приготуванням. Молоті спеції мають тенденцію втрачати аромат і псуватися смаком. Останнім часом все зростає кількість любителів кави з кардамоном, що пояснюється не тільки вишуканим смаком, але й користю напою, що вийшов.

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок