Загрузка

Какао-порошок натуральний

Відкласти
Артикул: 1148657632

Порошок какао, так само, як і всі шоколадні продукти, що володіє складним хімічним складом і містить не тільки смакові, але і поживні речовини.

На відміну від кэроба, до складу какао входять тонізуючі речовини – кофеїн і теобромін, а також антидепресант – фенилэфиламин. Какао багате на флавоноїди, які володіють антиоксидантними властивостями і нормалізують роботу системи кровообігу.

Дивовижна здатність какао покращувати настрій і підвищувати життєвий тонус давно була помічена людьми. А коли на це звернули увагу вчені, з'ясувалося, що біологічно активні речовини, які містяться в какао збільшують працездатність, стимулюють розумову діяльність, покращують пам'ять і навіть здатні допомогти людині впоратися з депресією, сприяючи виробленню «гормону радості – ендорфіну.

Пить напиток из какао полезно людям истощенным, ослабевшим от тяжелых болезней или после операции. А вот людям с повышенным выделением пищеварительного сока следует от него отказаться, поскольку какао стимулирует желудочную секрецию. Специалисты не рекомендуют его и детям до трех лет, чтобы поберечь их нервную систему и не нарушить ритм работы кишечника. Какао может стать и причиной аллергии.

Применение в кулинарии

Какао-порошок применяется в кондитерской, хлебопекарной и молочной промышленности. Его используют для приготовления кондитерских изделий, десертов, шоколадных напитков.

А ось оригінальний рецепт гарячого шоколаду з натурального какао-порошку.

Вам знадобляться: 1 чашка будь-якого рослинного молока, 2,5 ст. ложки какао-порошку, 1/2 великого і стиглого авокадо, 2 ст. ложки сиропу агави, 1/4 ч. ложки ванільного екстракту, щіпка кориці (за бажанням). У блендері змішуються молоко, авокадо, какао-порошок і сироп. Додається ваніль і кориця. Суміш виливається в сотейник і доводиться до кипіння. Готово! Неймовірно смачний, насичений, густий, дуже шоколадний напій перед вами.

Склад: 100% порошок какао-бобів.

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок