Загрузка

Желатин TROBAS 270 bloom (Нідерланди)

Відкласти
Артикул: 976560193

Якщо ви тільки асоціюєте желатин з апетитними начинками або начинками з торта, то багато чого не знаєте про цей дивовижний продукт. Цей універсальний інгредієнт найвищої якості може зробити набагато більше.

У тістечках, тортах та інших кондитерських виробах желатини можуть допомогти створити чудові збиті начинки з ідеальними текстурами і правильну кількість твердості - від м'якого кремового до нарізки - зробити ваш пиріг або тістечко бенкетом для очей і смакових відчуттів.

Желатин також створює чудовий вершковий смак навіть у жирових начинках. І, з технічної точки зору, желатин може як збільшити термін придатності продукту, так і підвищити його стійкість до заморожування-відтаювання. Це ще не все, з желатином можна значно покращити хрумкий смак вафель та печива.

Харчовий желатин не має смаку та запаху, тому він поєднується з усіма продуктами. Його можна додавати як в десерти, так і в солоні закуски та консервацію.

Одна з найпопулярніших страв із желатином – холодець. Без цієї чудо добавки не можуть обійтися такі солодощі, як цукерки, желе, зефір, мармелад, йогурти. Він є незамінним інгредієнтом пудингів, суфле, киселів, пастили. Ідеальним легким десертом вийде сирний торт із желатином.

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок