Загрузка

Соєва клітковина

Відкласти
Артикул: 1009686843
Характеристики

Вага   —   20кг

1 840 грн.

Мішок 20кг

Соєва клітковина складається з баластних речовин і залишків соєвого білка, що має велике значення з точки зору біологічної цінності та принципів здорового харчування. Клітковина є харчовими волокнами і дозволена до застосування як харчова добавка, використовується для збагачення продуктів баластними речовинами. Залишки білка дозволяють отримати цілий ряд функціональних і технологічних рішень, що робить соєву клітковину ефективною і дуже корисною складовою багатьох соусів, кетчупів і майонезів.

Влагосвязивающая здатність. Головна функціональна особливість соєвого клітковини– її висока водосвязывающая і жиросвязывающая здатність. Так як волокна клітковини мають капілярну структуру, утримання води відбувається не тільки поверхнею волокон, але і всередині капілярних каналів, у результаті чого волога рівномірно розподіляється і міцно утримується в утворився тривимірному каркасі, покращуючи структуру готового продукту.

Додавання всього 2% харчових волокон значно підвищує показник водосвязывания в харчовій системі. Так як рідина транспортується в серцевину волокон целюлози по капілярах, консистенція не піддається ніякому негативного впливу, і таким чином забезпечується стабільність продукту.

Стабілізація та поліпшення консистенції (текстури). Завдяки абсорбуючим властивостями соєвого клітковини значно скорочуються проблеми з розшаруванням харчових емульсій. Ступінь зв'язування жиру клітковиною на пряму залежить від довжини волокна (максимум 1:6). На відміну від більшості інших набухаючих та водо поглинаючих коштів, клітковина нерозчинна у воді і жирі. Це дозволяє досягти гарного зв'язування води при одночасному поліпшенні консистенції.

Емульгуюче дію. В принципі, соєва клітковина не є емульгатором, але було експериментально встановлено, що клітковина підтримує дію емульгаторів, а в деяких харчових системах вона може навіть повністю замінити емульгатор.

Вага   —   20кг

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок