Загрузка

Стартові культури для сировялених ковбас "Редстарт" 30г

Відкласти
Артикул: 1123398510
290 грн.

30 грамова упаковка розрахована на 50 кілограм фаршу для сиров'ялених ковбас. Містить тільки стартові культури. Норма внесення - 0,6 гр/кг фаршу.

Редстарт - це стартові культури для контрольованого прискореного процесу дозрівання сиров'ялених ковбас і ковбас мажущейся консистенції.

Крім прискореного дозрівання застосування стартових культур дозволяє регулювати розкладання нітриту натрію, створювати специфічний аромат сирокопчених продуктів, пригнічувати небажаний ріст мікрофлори, впливати на процеси зневоднення сировини і дає хороший і стабільний цветообразование.

Використовувані Staphylococcus xylosus, Staphylococcus carnosus дають гарне стабільне цветообразование, повний і м'який смак сирокопченим ковбас.

Склад: Мікроорганізми виду Staphylococcus xylosus, Staphylococcus carnosus, сахароза.

Технологічні рекомендації: Препарат вноситься на початковому етапі, незалежно від застосовуваної рецептури. Препарат попередньо краще активувати в теплій (до +38 ° С) воді протягом 5-7 хвилин і рівномірно внести у фарш.

Термін придатності: при температурі +4...+5С - 6 місяців, при температурі -18С - 24 місяці. Дія підвищених температур протягом 5-15 діб при транспортуванні або зберіганні не призводить до їх передчасної активації і втрати властивостей.

Відгуки 0
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок