Загрузка

Глутамат натрію кристалізований 20mesh

Відкласти
Артикул: 1007913134

Виробники їжі використовують його в якості харчової добавки, яка, як довгий час вважалося, підсилює смакові відчуття за рахунок збільшення чутливості рецепторова мови. Однак, у 2002 році було відкрито, що людська мова має L-глутаматовые рецептори, які є відповідальними за абсолютно окремий смак, названий умами.

Являє собою білий кристалічний порошок, добре розчинний у воді. У китайців відомий як «смакова приправа». Один з в'єтнамських варіантів назви в перекладі на російську мову звучить як «цибулина сіль» (найбільш поширений варіант — «солодкий порошок»). Глутамат натрію може утворюватися в продуктах природним шляхом (наприклад, в соєвому соусі або сирі рокфор) або додаватися до них штучно.

Химически чистый глутамат натрия впервые был выделен в 1907 году сотрудником Токийского Имперского Университета — Икэдой Кикунаэ. В 1909 году ему был выдан патент на способ производства пищевых препаратов. Именно по этому способу был получен глутамат натрия, который стали выпускать в Японии на продажу под названием «адзиномото» — «сущность вкуса». С тех пор глутамат натрия стал широко применяться и завоевал популярность во всём мире. Его ежегодное потребление на планете достигло 200 000 тонн. В Америці, починаючи з 1960 року, випускався під маркою Ac'cent (провідний бренд смакових добавок, у тому числі і глутамату натрію), почав щільно входити у вжиток і став звичній домашній добавкою.

Зареєстровано в якості харчової добавки E621.

Країна виробник: Китай

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок