Загрузка

Харчовий барвник Аннато Е160b

Відкласти
Артикул: 1007910716
Дозування Вартість
10 мл. 25 грн.
100 мл. 150 грн.
500 мл. 534 грн.
1 л. 851 грн.
5 л. 2620 грн.

Добавка Е160b (екстракт аннато) - це барвник рослинного походження від жовтого до темно-оранжевого кольору. Отримують добавку Е160b з насіння дерева Бікс орельяна (лат. Bixa orellana), яке росте в тропічних і субтропічних лісах. В якості вихідного матеріалу для барвника Е160b використовують червонуватий околоплодник, що оточує насіння рослини. Добавку Е160b виробляють шляхом подрібнення насіння або їх кип'ятіння в маслі або воді.

У харчовій промисловості аннато використовується як харчовий барвник, який надає продуктам жовтий і оранжевий колір, а також трохи гострий аромат з відтінками мускату або горіхів. Найчастіше добавка Е160b використовується для фарбування сирів (наприклад, сиру «Чеддер» або «Глостер». Також добавку Е160b використовують для фарбування деяких немолочних продуктів – наприклад, рису, заварних кремів, приправ, хлібобулочних виробів, обробленої картоплі і закусок, сухих сніданків, копченої риби. Крім цього барвник Е160b широко використовується для додання оранжевого відтінку чіпсів і інших продуктів.

Переваги застосування

  • Поліпшення товарного виду і кольору готового продукту
  • Усунення знебарвлення готового продукту в процесі зберігання
  • Не вимагає зміни технологічного процесу
  • Скорочує процес обжарювання
  • Економічна доцільність використання ЕКСТРАКТ АННАТО через його більшої концентрації та меншою вартістю порівняно з іншими барвниками

Дозування для фарбування продуктів екстракт Аннато розводять у воді в кількості 40-200 г на 10 літрів води. Дозування залежить від мети використання, бажаного кольору й необхідної інтенсивності забарвлення, тому в кожному конкретному випадку може коригуватися. Розчинити препарат (30 м - для делікатесів, шматків м'яса; 50 м ― для птиці; 30-50 г ― для натуральної кишкової оболонки) в 3-х літрах холодної води і отриманий розчин занурити продукт на 5-30 сек (в залежності від бажаного забарвлення). Натуральну кишкову оболонку перед замочуванням промивають від солі, дають стекти воді, щоб оболонка рівномірно забарвилася, і витримують в приготованому розчині Екстракт Аннато від 20 хвилин до 120 хвилин в залежності від необхідної інтенсивності фарбування.

Краситель светочувствителен, устойчив при воздействии высоких температур. В кислой среде нестабилен, имеет нейтральный вкус и абсолютно безвреден. 

Условия работы
Аннато разводят в емкостях из нержавеющей стали, пищевой пластмассы или с эмалированной поверхностью. Нельзя использовать посуду из оцинкованного железа или алюминия, т.к. краситель может среагировать с этими металлами с образованием нерастворимого лака. Аннато имеет интенсивный яркий цвет, он окрашивает одежду и кожу рук, поэтому при работе с ним рекомендуется применять резиновые перчатки и защитную одежду.

Норми витрати
500 г ЕКСТРАКТ АННАТО на 1 тонну готового продукту.
 

Упаковка і зберігання
Барвник постачається в каністрах по 5 кг. Зберігати барвник необхідно в щільно закритій тарі, сухому, прохолодному приміщенні 12 місяців з дня виготовлення, яка вказана на етикетці, при температурі повітря не більше 18 С, відносною вологістю не вище 75%.

Відгуки 0

Переглянуті товари

Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок